2780866 DOG TAG
TOMMY HILFIGER

2780866 DOG TAG

Шифра на артикл: 30362
Šifra proizvođača: DOG TAG
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 28
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 31192
Цена 5.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 31044
Цена 2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30947
Цена 3.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30966
Цена 5.890 МКД