35000635 DUALITY
35000635 DUALITY
35000635 DUALITY
35000635 DUALITY
CALVIN KLEIN

35000635 DUALITY

Шифра на артикл: 30315
Šifra proizvođača: DUALITY
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 30
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30393
2.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 27413
1.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26495
3.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26491
3.990 МКД