CIJLB0010602 ADRIANA
CIJLB0010602 ADRIANA
CIJLB0010602 ADRIANA
CIJLB0010602 ADRIANA
CERRUTI 1881

CIJLB0010602 ADRIANA

Шифра на артикл: 30266
Šifra proizvođača: ADRIANA
0 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд CERRUTI 1881
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 170+33
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 28115
Цена 2.190 МКД
Додадено во омилени
Алка 27969
Цена 3.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 26975
Цена 3.390 МКД