CIJLE2106706 CRR Butterfly
CIJLE2106706 CRR Butterfly
CIJLE2106706 CRR Butterfly
CIJLE2106706 CRR Butterfly
CIJLE2106706 CRR Butterfly
CIJLE2106706 CRR Butterfly
CIJLE2106706 CRR Butterfly
CIJLE2106706 CRR Butterfly
CERRUTI 1881

CIJLE2106706 CRR Butterfly

Шифра на артикл: 30259
Šifra proizvođača: CRR Butterfly
0 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд CERRUTI 1881
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 20
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 31162
Цена 3.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30688
Цена 6.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30689
Цена 7.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30638
Цена 4.890 МКД