TDAGB0001801 BAXTER LAKE
TIMBERLAND

TDAGB0001801 BAXTER LAKE

Шифра на артикл: 30253
Šifra proizvođača: BAXTER LAKE
0 МКД
4.790 МКД
4.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд TIMBERLAND
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 185+25
Боја на накит Кафеава, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, Гостивар

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30212
Цена 4.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 30203
Цена 3.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30205
Цена 3.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 28275
Цена 2.390 МКД