TDAGB0001802 BAXTER LAKE
TIMBERLAND

TDAGB0001802 BAXTER LAKE

Шифра на артикл: 30254
Šifra proizvođača: BAXTER LAKE
0 МКД
4.790 МКД
4.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд TIMBERLAND
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 185+25
Боја на накит Кафеава, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30251
Цена 4.090 МКД
Додадено во омилени
Алка 30256
Цена 4.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30247
Цена 3.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30192
Цена 4.690 МКД