PEAGB0036603 WRATH
POLICE

PEAGB0036603 WRATH

Шифра на артикл: 30212
Šifra proizvođača: WRATH
0 МКД
4.690 МКД
4.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 190+10+10
Боја на накит Кафеава, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30253
4.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30203
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30205
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 28275
2.390 МКД