PEAGB0036602 WRATH
POLICE

PEAGB0036602 WRATH

Шифра на артикл: 30211
Šifra proizvođača: WRATH
0 МКД
4.690 МКД
4.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд POLICE
Пол Машки
Должина на накит (mm) 190+10+10
Боја на накит Тегет, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол, Diamond Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30541
6.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30539
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30543
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 30207
3.990 МКД