PEAGB0034902 ASSAULT
POLICE

PEAGB0034902 ASSAULT

Шифра на артикл: 30208
Šifra proizvođača: ASSAULT
0 МКД
3.390 МКД
3.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 190+10+10
Боја на накит Сива, Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Куманово, Битола - Широк Сокак