SAUN32 TALISMANI
SAUN32 TALISMANI
SAUN32 TALISMANI
SAUN32 TALISMANI
SAUN32 TALISMANI
SAUN32 TALISMANI
SAUN32 TALISMANI
SAUN32 TALISMANI
MORELLATO

SAUN32 TALISMANI

Шифра на артикл: 30038
Šifra proizvođača: TALISMANI
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 380+50
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
5.290 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
4.890 МКД