SAIW176 TESORI
SAIW176 TESORI
SAIW176 TESORI
SAIW176 TESORI
SAIW176 TESORI
SAIW176 TESORI
SAIW176 TESORI
SAIW176 TESORI
MORELLATO

SAIW176 TESORI

Шифра на артикл: 30035
Šifra proizvođača: TESORI
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Боја на накит Зелена, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Капитол Мол, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30806
6.190 МКД