SZS113 BASIC
SZS113 BASIC
SZS113 BASIC
SZS113 BASIC
SZS113 BASIC
SZS113 BASIC
SZS113 BASIC
SZS113 BASIC
SECTOR

SZS113 BASIC

Шифра на артикл: 30066
Šifra proizvođača: BASIC
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 450+50
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
6.290 МКД
Додадено во омилени
6.990 МКД
Додадено во омилени
7.890 МКД
Додадено во омилени
2.390 МКД