2780870 CHAIN
TOMMY HILFIGER

2780870 CHAIN

Шифра на артикл: 29927
Šifra proizvođača: CHAIN
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 28
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Поинт Ретаил Парк, Diamond Mall, Гостивар, Куманово, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30393
2.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30315
5.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 27413
1.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26495
3.290 МКД