2040245 SCOTTIE
2040245 SCOTTIE
2040245 SCOTTIE
2040245 SCOTTIE
LACOSTE

2040245 SCOTTIE

Шифра на артикл: 29962
Šifra proizvođača: SCOTTIE
0 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LACOSTE
Пол Машки
Материјал на накит Полудраги камења, Челик
Должина на накит (mm) 180
Боја на накит Зелена, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак