SKJ1806710 505 SOFIE SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1806710 505 SOFIE SEA GLASS

Шифра на артикл: 29882
Šifra proizvođača: SOFIE SEA GLASS
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Стакло, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Златна, Сина
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 29884
3.990 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26753
4.014 МКД
Заштеда 40%
6.690 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26752
4.014 МКД
Заштеда 40%
6.690 МКД