SKJ1806710 508 SOFIE SEA
SKAGEN

SKJ1806710 508 SOFIE SEA

Шифра на артикл: 29884
Šifra proizvođača: SOFIE SEA
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Стакло, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Златна, Сина
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 29882
3.990 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26753
4.014 МКД
Заштеда 40%
6.690 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26752
4.014 МКД
Заштеда 40%
6.690 МКД