JCBR01363400 Forward
JUST CAVALLI

JCBR01363400 Forward

Шифра на артикл: 29791
Šifra proizvođača: Forward
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 160+40
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30936
7.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 29759
7.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 29758
7.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 29770
4.490 МКД