JCBR01493100 Mesmerizing
JUST CAVALLI

JCBR01493100 Mesmerizing

Шифра на артикл: 29758
Šifra proizvođača: Mesmerizing
0 МКД
7.690 МКД
7.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 160+40
Боја на накит Зелена, Златна
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 28172
4.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 28195
5.690 МКД