MKJ8082710 PREMIUM
MICHAEL KORS

MKJ8082710 PREMIUM

Шифра на артикл: 29627
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
7.190 МКД
7.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на накит 14К Злато, Метал
Должина на накит (mm) 36
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30947
3.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30966
5.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30946
5.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30801
5.490 МКД