JUBR03178JWYG54 IT'S RAINING RINGS
GUESS

JUBR03178JWYG54 IT'S RAINING RINGS

Шифра на артикл: 29591
Šifra proizvođača: ITS RAINING RINGS
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30950
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30937
5.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30949
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30505
4.890 МКД