JUBR03176JWYG54 IT'S RAINING RINGS
GUESS

JUBR03176JWYG54 IT'S RAINING RINGS

Шифра на артикл: 29589
Šifra proizvođača: ITS RAINING RINGS
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30950
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30937
5.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30949
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30505
4.890 МКД