2040323 FENCE
2040323 FENCE
2040323 FENCE
2040323 FENCE
2040323 FENCE
2040323 FENCE
LACOSTE

2040323 FENCE

Шифра на артикл: 29559
Šifra proizvođača: FENCE
0 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LACOSTE
Пол Машки
Материјал на накит Емајл, Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Зелена, Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Битола - Широк Сокак