2790578 CLASH
TOMMY HILFIGER

2790578 CLASH

Шифра на артикл: 29529
Šifra proizvođača: CLASH
0 МКД
6.290 МКД
6.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 600
Боја на накит Златна
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
4.690 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
6.290 МКД
Додадено во омилени
4.390 МКД