2780882 LOVE
TOMMY HILFIGER

2780882 LOVE

Шифра на артикл: 29340
Šifra proizvođača: LOVE
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд TOMMY HILFIGER
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 31009
3.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30995
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30996
2.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30970
5.290 МКД