2780878 LOVE
TOMMY HILFIGER

2780878 LOVE

Шифра на артикл: 29338
Šifra proizvođača: LOVE
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд TOMMY HILFIGER
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Гостивар, Куманово, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
4.890 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
22.890 МКД