CIJLE0007202 MARIPOSA
CIJLE0007202 MARIPOSA
CIJLE0007202 MARIPOSA
CIJLE0007202 MARIPOSA
CIJLE0007202 MARIPOSA
CIJLE0007202 MARIPOSA
CIJLE0007202 MARIPOSA
CIJLE0007202 MARIPOSA
CERRUTI 1881

CIJLE0007202 MARIPOSA

Шифра на артикл: 29324
Šifra proizvođača: MARIPOSA
0 МКД
4.790 МКД
4.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд CERRUTI 1881
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30947
3.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30966
5.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30946
5.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30801
5.490 МКД