CIAGC0007801 METALLPERLE
CIAGC0007801 METALLPERLE
CIAGC0007801 METALLPERLE
CIAGC0007801 METALLPERLE
CIAGC0007801 METALLPERLE
CIAGC0007801 METALLPERLE
CIAGC0007801 METALLPERLE
CIAGC0007801 METALLPERLE
CERRUTI 1881

CIAGC0007801 METALLPERLE

Шифра на артикл: 29318
Šifra proizvođača: METALLPERLE
0 МКД
4.090 МКД
4.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Копчиња за манжетни
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
7.090 МКД
Додадено во омилени
4.890 МКД
Додадено во омилени
4.790 МКД
Додадено во омилени
3.490 МКД
Заштеда 36%
5.490 МКД