JUBE03262JWRGT/U ENDLESS DREAM
GUESS

JUBE03262JWRGT/U ENDLESS DREAM

Шифра на артикл: 29196
Šifra proizvođača: ENDLESS DREAM
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 13
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30638
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29889
5.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29891
5.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29890
3.290 МКД