SKJ1770710 ANJA
SKJ1770710 ANJA
SKJ1770710 ANJA
SKJ1770710 ANJA
SKJ1770710 ANJA
SKJ1770710 ANJA
SKAGEN

SKJ1770710 ANJA

Шифра на артикл: 29008
Šifra proizvođača: ANJA
0 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 170
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30954
4.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30965
5.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30945
5.090 МКД
Додадено во омилени
Алка 30781
3.090 МКД