2790515 CHAIN LINKS
TOMMY HILFIGER

2790515 CHAIN LINKS

Шифра на артикл: 28909
Šifra proizvođača: CHAIN LINKS
0 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Сина, Сребрена, Тегет
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall