ESRG23004LSI 56 BOLD
ESPRIT

ESRG23004LSI 56 BOLD

Шифра на артикл: 28856
Šifra proizvođača: BOLD
0 МКД
4.290 МКД
4.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17,8
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Гостивар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 28857
4.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26315
2.795 МКД
Заштеда 50%
5.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26314
2.795 МКД
Заштеда 50%
5.590 МКД