ESNL23052LYG WINSOME
ESPRIT

ESNL23052LYG WINSOME

Шифра на артикл: 28890
Šifra proizvođača: WINSOME
0 МКД
3.090 МКД
3.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 420
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.790 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
4.890 МКД