ESBR23166LSI SINGULAR
ESPRIT

ESBR23166LSI SINGULAR

Шифра на артикл: 28884
Šifra proizvođača: SINGULAR
0 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 170
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30988
6.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30598
1.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 30602
2.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 30589
1.890 МКД