BEIA002C DESIDERI
BROSWAY

BEIA002C DESIDERI

Шифра на артикл: 28757
Šifra proizvođača: DESIDERI
0 МКД
2.890 МКД
2.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 16
Боја на накит Златна
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30950
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30937
5.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30949
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30505
4.890 МКД