BEIA001C DESIDERI
BROSWAY

BEIA001C DESIDERI

Шифра на артикл: 28755
Šifra proizvođača: DESIDERI
0 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 16
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Достапност East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30952
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30939
4.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30951
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30937
5.090 МКД