PEAGB0032103 BRAID
POLICE

PEAGB0032103 BRAID

Шифра на артикл: 28656
Šifra proizvođača: BRAID
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Емајл, Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 170+30
Боја на накит Златна, Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall