35000566 INDUSTRIAL HARDWARE
35000566 INDUSTRIAL HARDWARE
35000566 INDUSTRIAL HARDWARE
35000566 INDUSTRIAL HARDWARE
35000566 INDUSTRIAL HARDWARE
35000566 INDUSTRIAL HARDWARE
CALVIN KLEIN

35000566 INDUSTRIAL HARDWARE

Шифра на артикл: 28623
Šifra proizvođača: INDUSTRIAL HARDWARE
0 МКД
7.290 МКД
7.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 195
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30983
3.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 30940
3.190 МКД
Додадено во омилени
Алка 30537
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 30542
5.590 МКД