JF04558040 JEWELRY
JF04558040 JEWELRY
JF04558040 JEWELRY
JF04558040 JEWELRY
JF04558040 JEWELRY
JF04558040 JEWELRY
JF04558040 JEWELRY
JF04558040 JEWELRY
FOSSIL

JF04558040 JEWELRY

Шифра на артикл: 28411
Šifra proizvođača: JEWELRY
0 МКД
5.090 МКД
5.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30985
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30982
2.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30983
3.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 30987
6.290 МКД