JNEDG-J719 Emerald Dotted
ROSEFIELD

JNEDG-J719 Emerald Dotted

Шифра на артикл: 28371
Šifra proizvođača: Emerald Dotted
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд ROSEFIELD
Пол Женски
Материјал на накит Емајл, Челик
Должина на накит (mm) 450+50
Боја на накит Зелена, Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
4.290 МКД
Додадено во омилени
3.290 МКД