JBEDG-J715 Emerald Duo
ROSEFIELD

JBEDG-J715 Emerald Duo

Шифра на артикл: 28366
Šifra proizvođača: Emerald Duo
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд ROSEFIELD
Пол Женски
Материјал на накит Емајл, Челик
Должина на накит (mm) 165-195
Боја на накит Зелена, Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 28367
2.990 МКД