SAFT78 ENERGY
SAFT78 ENERGY
SAFT78 ENERGY
SAFT78 ENERGY
SAFT78 ENERGY
SAFT78 ENERGY
SAFT78 ENERGY
SAFT78 ENERGY
SECTOR

SAFT78 ENERGY

Шифра на артикл: 28284
Šifra proizvođača: ENERGY
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Емајл, Челик
Должина на накит (mm) 500+50
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Diamond Mall, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
5.090 МКД
Заштеда 37%
8.090 МКД
Додадено во омилени
4.690 МКД
Додадено во омилени
4.690 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД