SAVK10 PREMIUM
SAVK10 PREMIUM
SAVK10 PREMIUM
SAVK10 PREMIUM
SAVK10 PREMIUM
SAVK10 PREMIUM
SECTOR

SAVK10 PREMIUM

Шифра на артикл: 28281
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Алуминиум, Емајл, Челик
Должина на накит (mm) 180+30
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност East Gate Mall