SZQ31 SPIRIT
SZQ31 SPIRIT
SZQ31 SPIRIT
SZQ31 SPIRIT
SZQ31 SPIRIT
SZQ31 SPIRIT
SECTOR

SZQ31 SPIRIT

Шифра на артикл: 28277
Šifra proizvođača: SPIRIT
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Емајл, Челик
Должина на накит (mm) 500+50
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
8.090 МКД
Додадено во омилени
4.690 МКД
Додадено во омилени
4.690 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД