JCFB00793200 Fashion Bracelet
JUST CAVALLI

JCFB00793200 Fashion Bracelet

Шифра на артикл: 28172
Šifra proizvođača: Fashion Bracelet
0 МКД
4.390 МКД
4.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 250
Боја на накит Зелена, Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 29758
7.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 28195
3.690 МКД
Заштеда 35%
5.690 МКД