JCBR01433200 Como
JUST CAVALLI

JCBR01433200 Como

Шифра на артикл: 28195
Šifra proizvođača: Como
0 МКД
5.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 160+40
Боја на накит Зелена, Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 29758
7.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 28172
4.390 МКД