JCNL01683400 Costellazione
JUST CAVALLI

JCNL01683400 Costellazione

Шифра на артикл: 28182
Šifra proizvođača: Costellazione
0 МКД
8.790 МКД
8.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 550+50
Боја на накит Златна, Повеќе бои
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
2.934 МКД
Заштеда 40%
4.890 МКД