JCFB00753200 Fashion Bracelet
JUST CAVALLI

JCFB00753200 Fashion Bracelet

Шифра на артикл: 28180
Šifra proizvođača: Fashion Bracelet
0 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30936
7.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 29791
5.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 29759
7.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 29758
7.690 МКД