JUBB02128JWYGBWL FOULARD
GUESS

JUBB02128JWYGBWL FOULARD

Шифра на артикл: 27966
Šifra proizvođača: FOULARD
0 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на алка (mm) 50X60
Боја на накит Бела, Златна, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Diamond Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 27964
8.990 МКД