JUBB02127JWYGBWL FOULARD
GUESS

JUBB02127JWYGBWL FOULARD

Шифра на артикл: 27964
Šifra proizvođača: FOULARD
0 МКД
8.990 МКД
8.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на алка (mm) 50X60
Боја на накит Бела, Златна, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 27966
7.990 МКД