JUBR03291JWRHYG54 4G FOREVER
GUESS

JUBR03291JWRHYG54 4G FOREVER

Шифра на артикл: 27996
Šifra proizvođača: 4G FOREVER
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30645
6.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30646
6.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 28858
4.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 28624
7.290 МКД